Новини України. 7 вересня. Компанія Investek зацікавилася аеропортом в Сімферополі і Ялтинським морським торговим портом.

Investek зацікавилася ялтинським портом

Про це повідомляє прес-служба Ради міністрів АР Крим.

Питання обговорювалося на зустрічі заступник голови Ради міністрів – міністра економічного розвитку і торгівлі Криму Катерини Юрченко з англійськими інвесторами консультаційно-аудиторської мережі PricewaterhouseCoopers та керівниками її структурного підрозділу – компанії Investek.

Як пояснив на зустрічі директор з розвитку бізнесу компанії PricewaterhouseCoopers Енді Кузич, фірма має річний дохід 6 млрд. доларів і працює в партнерстві з китайськими компаніями, які володіють великим капіталом і цікавляться розвитком інфраструктури Криму. В даний час фахівці Investek цікавляться розвитком Ялтинського морського торгового порту і Міжнародного аеропорту “Сімферополь” на основі державно-приватного партнерства.

Катерина Юрченко поінформувала іноземних гостей про те, що на півострові реалізується Стратегія соціально-економічного розвитку автономії, у якій визначені основні пріоритети – розвиток санаторно-курортного комплексу, транспортної інфраструктури, агропромислового сектора, а також розвиток промисловості інноваційного типу з впровадженням енергозберігаючих технологій.

“Ми повинні створювати всі умови для залучення та роботи інвесторів в Криму. Ми готові до співпраці з усіма організаціями, яким підійдуть наші умови”, – сказала Катерина Юрченко.

У ході свого візиту в автономію представники PricewaterhouseCoopers і Investek мають намір відвідати Ялтинський порт.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.