Новини світу. 11 вересня. Німеччина відчуває загрозу з боку терористів, що вимагає введення серйозних урядових заходів, вважає канцлер ФРН Ангела Меркель.

Ангела Меркель
Ангела Меркель боїться тероризму

Вона зазначила, що міжнародний тероризм продовжує загрожувати безпеці європейської країни і через 10 років після терактів 11 вересня в Нью-Йорку і Вашингтоні.

За словами Меркель, німцям необхідно “залишатися напоготові і працювати спільно, щоб протистояти цим загрозам”, передає Deutsche Welle. Канцлер відзначила, що введення жорстких правил безпеки, які багато хто критикує як обмеження свободи, є необхідним заходом для захисту людей.

Нещодавно стало відомо, що Ангела Меркель була однією з цілей норвезького терориста Андерса Берінга Брейвіка, який 22 липня 2011р. влаштував бійню на острові Утейя під Осло. Ім’я канцлера згадується в опублікованому в Інтернеті незадовго до терактів маніфесті, авторство якого приписують злочинцеві.

Крім того, серед можливих цілей нападу були Соціал-демократична партія Німеччини, а також німецькі Ліва партія і “Союз90/Зелені”. Не виключена ймовірність, що терорист підтримував контакти з представниками правоекстремістських угруповань у Німеччині.

За матеріалами РБК

Зазначимо, що А. Меркель заговорила про терористичну загрозу в день 10-ої річниці теракту 11 вересня в Нью-Йорку. Раніше влада США попередили громадян країни, що терористи можуть спробувати влаштувати нові атаки, приурочені до цієї дати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.