Новини політики. 24 вересня. Влада хоче внести зміни в Кримінальний кодекс не тільки через Юлії Тимошенко, а й турбуючись про себе.

Гриценко хоче, щоб Тимошенко приймала участь у виборах

Про це заявив лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Вони самі не хочуть, щоб їх потім саджали за цією статтею”, – заявив Гриценко, додавши, що після внесення змін до Кримінального кодексу, повинні бути випущені інші представники попереднього уряду, яких звинувачують на тих же підставах.

При цьому він підкреслив, що вважає незаконним арешт лідера БЮТ. “Цей процес суто політичний. Юлія Тимошенко повинна бути випущена на волю і допущена до виборів”, – підкреслив Гриценко.

Відповідаючи на питання, яким чином Янукович буде виходити з цієї ситуації, Гриценко заявив, що це – не принципово. “Або він подзвонить судді і скаже: давай справу на дорозслідування, або відразу дасть команду випустити – мене не цікавить. Він створив цю проблему – нехай він її вирішує”, – сказав політик.

Разом з тим, Гриценко не виключає, що одним з механізмів може стати внесення змін до Кримінального кодексу. “Але тут є підводний камінь. Янукович може декриміналізувати відповідну статтю зараз, а може – пізніше, і у Тимошенко залишиться запис “засуджена”.

Нагадаємо, Печерський районний суд столиці переніс судові дебати у справі Юлії Тимошенко на 27 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.