Новини України. 11 вересня. Українська армія не в змозі виконувати навіть завдання мирного часу, а її стан катастрофічний.

Анатолій Гриценко не задоволений станом української армії

Про це заявив екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

Він вважає, що керівництво держави не має стратегічного бачення розвитку українського війська.

“Є хоч один документ, затверджений президентом або урядом, який визначає параметри розвитку армії на три, п’ять років, ну хоча б на рік? Немає жодного! Це вже півтора року минуло. Тобто немає бачення ні в голові Януковича, ні Азарова, ні міністра, ні начальника Генштабу, якою повинна бути армія… ” – Констатує Гриценко.

“Висновок нашого комітету: ситуація в армії близька до катастрофи! За моїм підписом це пішло Януковичу… Офіцерський корпус деморалізований. І це пішло Януковичу… У нинішньому стані армія не в змозі виконувати завдання мирного часу. Про війну навіть не йде мова”.

“Ми повинні сказати чесно: якщо так діє Янукович, то армія йому не потрібна. Йому потрібні СБУ, прокуратура, податкова міліція, внутрішні війська, тобто сили внутрішньої безпеки, їх призначення – захищати Януковича і його команду від власного народу”, – вважає Гриценко.

“Але народу потрібно інше. Йому потрібна армія, яка захищала б його, народ, і країну від зовнішніх загроз військового характеру “. І помиляється той, хто вважає, що таких немає, застерігає голова парламентського комітету.

За матеріалами Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.