Новини здоров’я. 30 вересня. 40-річна Дінора Родрігес вирушила на операцію, щоб поправити свої грудні імплантати.

Дінора Родрігес стала жертвою пластичного хірурга

Коли вона прокинулася, то побачила, що двоє її чудових грудей перетворилися… в одну!

Крім цього, каліфорнійці без її відома зробили операцію з виправлення форми повік, в результаті чого жертва «краси» була не в змозі закривати очі, нормально кліпати і повноцінно відпочивати.

Жінка вирішила розповісти про свої страждання широкій громадськості, щоб змусити людей ретельно підбирати пластичних хірургів, перш ніж лягати під їх ніж.

«Мого лікаря мені порекомендувала подруга. Моєю найбільшою помилкою стало те, що я не потрудилася знайти про неї якусь інформацію. Пізніше я дізналася, що її операції знівечили вже декількох чоловік», – розповіла Родрігес.

Двоє чудових грудей Дінори Родрігес перетворилися в одну

Хірург була зареєстрована в Каліфорнії, однак у неї не було дозволу на практику від Американської ради пластичної хірургії. Президент спільноти пластичних хірургів США попередив, що наявність білого халата не означає, що в лікаря є дозвіл проводити пластичні операції.

Американка, що постраждала від невдалої пластичної операції зі збільшення грудей, стала обличчям кампанії з підвищення обізнаності про можливі побічні ефекти подібних косметичних процедур, до яких щорічно вдається величезна кількість жінок.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.