Новини світу. 21 вересня. Коли американські економісти перевірили рахунки Міністерства юстиції США, то були вкрай ошелешені.

Дороге задоволення американських чиновників

Американські економісти перевірили рахунки Міністерства юстиції США і схопилися за голову: виявилося, що в той час як країна переживає найтяжчу кризу з часів Великої депресії, чиновники витрачають мільйони доларів на каву і кекси для своїх засідань.

Економісти відзначають, що в серпні чиновники з американського Мін’юсту витратили 4200 доларів на покупку 250 кексів для учасників правової конференції, що проводилася в одному з готелів поблизу Білого дому. Також у списку витрат чиновників значилися кава і печиво. За підрахунками експертів, вартість кожної чашки кави становила 8 доларів, а на частування для кожного кандидата було витрачено 32 долари. У якому-небудь далеко не найдешевшому американському ресторані на ці гроші можна замовити 2-3 страви.

Сума, витрачена чиновниками на каву і кекси за останні роки, вимірюється сотнями мільйонів доларів. Наприклад, у 2008-2009 роках Мін’юст США провів 1800 конференцій. Загальна вартість закусок для цих заходів склала 121 мільйон доларів. На підготовку лише п’яти з 1800 конференцій пішло 600 000 доларів, не рахуючи вартості їжі.

У відповідь на звинувачення економістів в настільки дурних розтратах американські чиновники заявили, що знають про цю проблему і вже в цьому році значно скоротили витрати на проведення конференцій. Представник Мін’юсту США заявив, що «золоті» кекси закуповувалися американськими чиновниками до того, як уряд ввів строгі обмеження на витрату бюджету країни.

На даний момент, зовнішній борг США складає 14 трильйонів доларів.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.