Новини світу. 29 вересня. Підрозділ транснаціональної харчової компанії Tyson Foods з обробки та упаковання м’ясних продуктів відкликає в США велику партію яловичого фаршу, в якій виявили ​​бактерію E. coli (кишкова паличка).

Tyson Foods відкликає 60 тонн м'яса

За даними компанії-пакувальника Tyson Fresh Meats Inc., йдеться про приблизно 60 тонн яловичого фаршу, партія якого виготовлена ​​23 серпня на підприємстві в штаті Канзас.

Бактерія E. Coli, яка належить до серотипу O157:H7 була виявлена ​​в зразках продукції Департаментом охорони здоров’я штату Огайо. Наскільки небезпечний цей різновид кишкової палички для людини не повідомляється.

Tyson Fresh Meats зазначає, що відкликання фаршу є добровільним і профілактичним заходом.

Компанія визнає, що, враховуючи дату продукції, більша частина фаршу, ймовірно, вже була використана в їжу. Тим не менш, компанія настійно радить жителям США перевірити свої холодильники і при виявленні упаковок із зараженим фаршем здати його виробнику або просто викинути.

Компанія Tyson Foods є одним з найбільших виробників білого м’яса.

Бактерія E.coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі, як EHEC, можуть викликати важкі хвороби харчового походження.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.