Новини політики. 30 вересня. Юлія Тимошенко незаконно позбавлена свободи і позбавлена слова – це результат цього судового процесу.

Микола Сірий вважає, що Тимошенко катують

Про це заявив на брифінгу адвокат Микола Сірий.

За його словами, оголошення перерви для винесення вироку аж до 11 жовтня не означає, що Кірєєв винесе вирок саме в той день, повідомили у прес-службі БЮТ.

«Він може оголосити рішення і в інший день. Після цієї дати Юлія Тимошенко буде незаконно позбавлена свободи на весь цей час, а це катування», – додав адвокат.

Сірий також пояснив, що режим нарадчої кімнати передбачає, що із суддею ніхто не має права спілкуватися: суддя безперечно має можливість робити перерви, викликані життєвою необхідністю, але весь цей час суддя перебуває під охороною.

«Позбавити людину права на останнє слово – це найгрубіше порушення, і я жодного разу у своїй адвокатській практиці з таким не зустрічався», – обурений адвокат Олександр Плахотнюк.

«Суддя не дав їй три години на підготовку, але при цьому він пішов у нарадчу кімнату аж до 11 жовтня, фактично беручи два тижні для складання вироку», – сказав адвокат.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.