Новини культури. 8 вересня. 150 українських артистів, яких запросили на фестиваль до Німеччини, опинилися в заручниках у готелі через банкрутство організаторів фестивалю.

Українські артисти залишилися без умов для існування

Про це йдеться у листі від артистів (текст листа поданий повністю):

“Ми група українських артистів (в основному з Харкова і Львова) були запрошені на музичний фестиваль в Берлін-Дом в Берліні, де з 1 до 11 вересня повинні були виступати з Реквіємом Верді.

6 вересня ми виступили останній раз, оскільки нам виконавчий директор повідомив, що приймаюча сторона оголосила про своє банкрутство. Потім з’ясувалося, що також не оплачені ні наше проживання, ні транспорт і взагалі нічого. Один з наших автобусів також заарештувала поліція. Нас близько 150 осіб. Ми залишилися без засобів до існування, нема грошей, щоб дістатися додому, перебуваємо в 70 км від Берліна біля Франкфурта-на-Одері в готелі Рамада.

Керівництво готелю доклало максимум зусиль, щоб якось вирішити цю ситуацію. Вони зв’язалися з представниками Червоного Хреста, поліції та мерії Франкфурта. Нам надали деяку допомогу. А от представники нашого посольства, цитую перекладача поліції: “Допомоги нуль. Зв’язатися з ними ніякими каналами неможливо”.

Робота нашого посольства в Берліні – це відсутність будь-якої роботи за казенний рахунок, завдає своєю бездіяльністю величезної шкоди”.

Джерело Галінфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.