Новини України. 10 серпня. Шахтар Ігор Сметанін, який розповів про трагедію на шахті Суходольська-Східна, зараз не працює.

Ігор Сметанін
Ігор Сметанін

Про це сьогодні розповів голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк.

«Чоловік написав заяву на розрахунок. Його ще ніхто не звільнив, бо він повинен протягом двох тижнів відпрацьовувати. Зараз він не працює і знайти його не можуть, сказали, що поїхав відпочивати», – зазначив Володимир Пристюк.

При цьому він додав, що розмовляв з директором шахти «Суходольська-Східна» та з генеральним директором ВАТ «Краснодонвугілля» і зазначив, що кожна людина має право висловлювати свою думку.

«Мені сказали, що він виявив сам таке бажання, і я їм відповів:« Тоді постарайтеся зробити так, щоб його власне бажання було таким, щоб він працював на одній із шахт міста Краснодона, а якщо у нього є помилкові погляди, то ми повинні зустрічатися і пояснювати йому». Якщо ж він має рацію, то цим повинні займатися відповідні органи», – розповів Володимир Пристюк.

Нагадаємо, працівник шахти «Суходольська-Східна», де сталася аварія, Ігор Сметанін розповів про умови роботи та порушення техніки безпеки на шахті.

Джерело Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.