Новини світу. 29 серпня. Володимир Жириновський має намір змагатися на президентських виборах в 2012 році з Дмитром Медведєвим і Володимиром Путіним, а також з Геннадієм Зюгановим.

Володимир Жириновський
Жириновський хоче бути президентом Росії

Жириновський висловив думку, що на президентських виборах, в яких він візьме участь, разом з ним будуть брати участь одночасно і президент, і прем’єр-міністр Росії.

“Я вважаю, що за їх положенням у суспільстві і державі, за їхні інтерв’ю, за їх трудову діяльність та за робочий графік – вони обоє готові і мають намір йти на вибори”, – заявив Жириновський.

Хоча наприкінці червня президент Росії Дмитро Медведєв заявляв про те, що на майбутніх в 2012 році президентських виборах він і Володимир Путін не змагатимуться один з одним.

“Я брав участь у виборах чотири рази і готовий брати участь у виборах, поки будуть відповідні рішення з’їзду моєї партії”, – заявив Жириновський.

“Буде другий тур, – прогнозує Жириновський. – Думаю, у другому турі буде найцікавіше, у другий тур вийде хтось із кремлівської команди і хтось з опозиції”.

З іншого боку, на його думку, не виключено, що в другому турі візьмуть участь обидва члени тандему.

“І таке можливо”, – пояснив Жириновський.

Джерело  Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.