Новини технологій. 6 серпня. Сайт під назвою TweetTeleVision пропонує новий спосіб читання Twitter.

TweetTeleVision
TweetTeleVision

У той час як користувач чистить картоплю і чи прасує, його комп’ютер транслюватиме топові твіти за цікавим йому твіт-каналом.

«Одного разу вдень я прасував джинси, на комп’ютері грала музика. Варто зазначити, що кімната в мене маленька, і в ній знайшлося тільки одне місце під прасувальну дошку – в центрі, прямо навпроти монітора.

Прасування – нудна справа, і коли я майже заснув з праскою в руках, мій комп’ютер розбудив мене. TwitterFox продзижчав мені про нові твіти. І була лише одна проблема – розгледіти твіт, який вмістився у 10 символів, з місця, де я перебував. У той день зародилося Twitter-телебачення ».

TweetTV показує твіт від найвпливовіших і найактивніши мікроблогерів. Як і належить, на TTV є канали. Вони сформовані за темами: музика, зірки, гумор і т.д., всього 9 штук. Хоча на практиці кількість нічого не означає – завжди можна додати той, що буде відповідати тільки вашим інтересам.

Як тільки користувач вибирає канал, починається мовлення з частотою 1 твіт на хвилину. Тобто через хвилину з’явиться нове повідомлення. Автор постарався і видав дійсно великий шрифт. Якщо сидіти біля монітора, трохи лякає.

Що робити, якщо твіт зацікавив? Батько «твіттер-телебачення» продумав і цей момент – плеснути два рази в долоні, ви відправите повідомлення в папку обране. А вже після можна вирішити: зробити «ретвіт» або зробити «реплай». Функція справно реагує на удари – від користувача потрібно лише дозволити додатку доступ до мікрофону.

За матеріалами Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.