Новини України. 12 серпня. Захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов заявляє, що сторона захисту звертатиметься до Верховного Суду України щодо незаконності арешту Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Тимошенко шукатиме правди у Верховному Суді

“Це абсурдне рішення, і зрозуміло, що воно буде предметом дослідження в Європейському суді з прав людини.

Безумовно, ми звернемося до Верховного Суду. Я подам свою касацію на це рішення. Я знаю, що Верховний Суд, скоріш за все, вчинить так само, оскільки правосуддя в Україні немає”, – сказав Юрій Сухов після судового засідання, повідомляє сайт Юлії Тимошенко

Адвокат зазначив, що рішення Апеляційного суду міста Києва про відмову у розгляді апеляції на рішення Печерського суду є незаконним.

Юрій Сухов наголосив, що суддя при винесенні рішення проігнорував норми міжнародного права, обґрунтовуючи своє рішення лише посиланням на норми українського законодавства.

“Суддя нічим не мотивувала своє рішення, вона сказала, що національне законодавство не передбачає апеляцію. При тому, що вона не посилається на міжнародне законодавство і Конституцію, вона говорить, що національне законодавство, тобто Кримінально-процесуальний кодекс, не передбачає можливості оскарження. Абсурд”, – заявив він.

У свою чергу, захисник Юлії Тимошенко Микола Сірий зазначив, що рішення Апеляційного суду щодо скарги екс-прем’єра було підготовлене заздалегідь. “У даному судовому засіданні було оголошено не рішення суддя Апеляційного суду. Це рішення було написано за межами цього суду, і це однозначно”, – сказав він.

Адвокат також зазначив, що сторона захисту в майбутньому намагатиметься оскаржувати всі незаконні постанови судді Печерського районного суду Родіона Кірєєва.

Нагадуємо, що сьогодні апеляційний суд Києва відмовив у розгляді апеляції на постанову Печерського районного суду.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.