Новини України. 21 серпня. Близько 15.30 на “логойдівському” ринку в мукачівському мікрорайоні Росвигово виникла пожежа.

Рятувальники прибули не готові до роботи

Як стверджують очевидці, спершу зайнялося приміщення пекарні, розташоване безпосередньо біля торгівельних рядів. За 10 хвилин вогонь перекинувся й на них. Пожежники, які прибули на місце події, змогли відвоювати основну будівлю комплексу, де знаходять продовольчий магазин та піцерія.

Повідомлення про пожежу в чергову частину надійшло о 15.21. На місце події прибули дві, а згодом – ще 2 пожежні машини, однак вода для гасіння майже відразу скінчилася і її набирали з сусіднього фонтану. Разом з тим, постійно було чути нарікання на дії рятувальників. Дехто навіть зауважив, що ті приїхали чи то без води, чи без відповідного обладнання.

Не чекаючи допомоги від пожежників люди, переважно власники крайніх рядів та сусідніх  з речового продовольчого ринку організували живий ланцюг, черпаючи та відбиваючи від вогню торгові площі. В результаті, частину крайніх рядів речового ринку вдалося врятувати та завадити вогню перекинутися на сусідній продовольчий ринок.

Станом на зараз пожежу локалізовано.

Джерело Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.