Новини України. 10 серпня. За персональним дорученням Януковича міністр внутрішніх справ Могильов здійснює катування Юлії Тимошенко.

Анатолій Могильов, МВС, міністр
Могильов катує Тимошенко?

Її навмисне піднімають удосвіта, безпричинно привозять із СІЗО до Печерського райсуду за три години до початку так званого судового засідання і тримають у кам’яному мішку – маленькому приміщенні із ґратами, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Це – очевидний психологічний вплив на Юлію Тимошенко, намагання максимально унеможливити осмислену підготовку до захисту, це спроба влади натиснути на Юлію Тимошенко перед кожним днем цього цинічного судилища. Спроба марна, бо ще не народилася та людина, яка могла би зламати Юлію Тимошенко, змусити її відмовитися від своїх принципів”, – повідомляють в партії.

“Батьківщина” вимагає від Януковича негайно звільнити Юлію Тимошенко з-під варти і закрити сфальсифіковану проти неї кримінальну справу, у якій невинуватість Юлії Тимошенко доводиться навіть показами переважної більшості свідків, залучених Генпрокуратурою.

“А ті свідки, які все ще підтримують звинувачення, як-то Грищенко із групи “РосУкрЕнерго”, переходять на фальцет”, – заявляються в партії.

“Справа на очах розсипалася в порох, Україна та світ обурені арештом Юлії Тимошенко, міжнародна реакція на арешт викликає паніку у, але замість належної та адекватної реакції влада істерично вишукує способи вплинути на Тимошенко – включно до тортур”, – повідомляє “Батьківщина”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.