Новини України. 25 серпня. У середу, 24 серпня, в ефірі українського телебачення була показана перша програма з циклу бесіда Президента України Віктора Януковича з публіцистом Віталієм Коротічем.

Янукович розповів про своє дитинство і роботу

Віктор Янукович, зокрема, розповів про своє важке дитинство: “Я не бажаю нікому пройти такий шлях, як я пройшов, особливо в дитинстві”.

Він зауважив, що занадто рано залишився сиротою: “І подальше життя в мене було несолодке. Але я хочу сказати, що я життя знаю”.

Президент зазначив, що саме тому дуже часто свої рішення приймає з точки зору людей, яким дуже важко жити, з точки зору людей, до яких держава була несправедливо.

Крім того, Янукович розповів, що так і не зміг стати справжнім чиновником: “Коли я був ще дуже молодим, мене змусив тодішній міністр вугільної промисловості стати керівником головного управління в міністерстві, але я трошки посидів, і став знову швидко проситися на виробництво, щоб мене повернули на якусь посаду, і сказав, що мені це не подобається “.

Він зауважив, що поважає людей, які працюють заради держави, але, на жаль, є дуже багато чиновників, які думають про себе набагато більше, ніж про державу.

“Як кажуть, міру втратили”, – додав Янукович. Саме тому, зауважив він, і почав боротьбу з корупцією.

Віктор Янукович також повідомив, що у нього склалися нормальні відносини з усіма колишніми президентами України. Він спростував чутки про те, що у нього нібито напружені стосунки з Леонідом Кучмою:

“Там різні чутки є, що я ображаюся на нього, що це помста – це не так, далеко не так, нічого подібного немає, і у нас є зв’язок” .

За словами Президента, у нього також нормальні відносини і з Віктором Ющенком. Він вказав, що Ющенко був його конкурентом на президентських виборах 2004 року, і тоді були досить жорсткі змагання між ними, але минув час, і відносини нормалізувалися.

“У нас також є співпраця”, – сказав Янукович.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.