Новини України. 5 серпня. Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс заявляє, що режим Президента Віктора Януковича проповідує в Україні політику авторитаризму.

Вільфред Мартенс
Вільфред Мартенс назвав режим Януковича авторитарним

“Я не здивований тим, що сьогодні суд постановив заарештувати Юлію Тимошенко. Вже протягом місяців абсолютно зрозуміло, що режим Януковича веде політично-вмотивовану судову справу. Мотив очевидний: позбавитись основної перешкоди на шляху повернення до авторитаризму в радянському стилі. Сьогодні Україна стала до нього ще на крок ближчою”, – йдеться в заяві Президента ЄНП, передає офіційний сайт Тимошенко.

“Я закликаю Віктора Януковича негайно припинити цю ганьбу – терпіння Європи вже досягло межі”, – додав Вільфред Мартенс.

Як відомо, сьогодні головуючий у справі Юлії Тимошенко суддя Родіон Кірєєв задовольнив клопотання про взяття екс-прем’єра під варту.

“Враховуючи, що Тимошенко Юлія Володимирівна обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, який передбачає покарання понад 7 років, а також те, що підсудна може ухилитися від подальших процесуальних дій, змінити міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту”, – зачитав він.

Суддя мотивував своє рішення тим, що Юлія Тимошенко перешкоджає встановленню істини, системно порушує порядок судового засідання, не виконує розпорядження головуючого, свідомо затягує процес, висловлює неповагу до суду, відмовилася назвати адресу свого проживання та надавати пояснення причин своєї неявки до суду сьогодні о дев’ятій ранку. Крім того, за словами судді, Юлія Тимошенко висловлювала неповагу до свідка (до арешту Юлії Тимошенко суд допитував чинного прем’єр-міністра Миколу Азарова – ред.).

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.