Новини України. 27 серпня. Вчора президент Віктор Янукович відвідав Донецьк – вшанував пам’ять загиблих гірників і привітав донеччан з наступаючим 28 серпня Днем шахтаря.

Янукович заспівав гімн гірників із Повалій

Прилетівши на один день, глава держави одразу взяв участь у панахиді по загиблим на виробництві гірникам. Після цього кортеж президента відправився в драмтеатр, де президент вітав шахтарів з їх професійним святом. Янукович заявив, що держава збільшує фінансування вугільної галузі, у гірників ростуть зарплати (цього року – на 30%).

Після виступу Янукович зайняв місце в залі для глядачів. Хіти заспівали Ірина Білик і Тая Повалій. Повалій виконала неофіційний гімн донецьких шахтарів «Вийшов у степ донецький…», а президент навіть підспівав кілька рядків у мікрофон зі свого місця. А з Білик не обійшлося без накладок, про які в залі і не здогадувалися. Концерт співачки транслювали на двох екранах, встановлених на фасаді театру. Виступ народної артистки перехожі записували на мобільні з усмішками на обличчях. Виявилося, що режисери забули вивести на вулицю «плюсовки» – фонограму, під яку в залі співала співачка. Так що поза стінами театру донеччани змогли послухати Іру Білик такою, яка вона є, – без прикрас, з реальним голосом.

У Донецьку Віктор Янукович дав зрозуміти, що Україна не має наміру вступати до Митного союзу з Росією, Казахстаном і Білоруссю. За його словами, з Росією потрібно йти на компроміс, можливо, на якісь поступки, але ці поступки не повинні бути за рахунок суверенітету країни.

Нагадаємо, раніше президент Росії Дмитро Медведєв відкинув запропоновану Януковичем формулу участі України в митному союзі «3+1» і сказав, що мова може йти тільки про повноцінний вступ.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.