Новини України. 12 серпня. Віктор Янукович за витратами на президента випереджає лідерів найбільш розвинених держав Європи, і поступається президентам Росії та США, пише Корреспондент.

Янукович - дорогий президент

Як пише журнал, якщо порівняти абсолютні цифри витрат різних країн на утримання своєї першої особи, Віктор Янукович виявиться одним з найдорожчих президентів Європи.

Видання зробило такий висновок, зіставивши, скільки коштує день роботи керівників США і восьми держав Європи, і порівнявши ці цифри із середніми зарплатами в цих країнах.

Янукович у цьому змаганні здобув бронзу – більше, ніж на нього, витрачають лише на Барака Обаму і Дмитра Медведєва. Офіційні витрати на один день роботи Президента України складають стільки ж, скільки за місяць отримують 675 українців із середньою зарплатою. У господаря Білого дому цей показник становить 1275, а у господаря Кремля – ​​977.

Показово, що навіть Ніколя Саркозі, четвертий у рейтингу абсолютних витрат, обходиться французам значно дешевше, ніж українцям їхній Президент: вартість утримання одного дня господаря Єлисейського палацу дорівнює 169 середнім зарплатам його співгромадян.

Корреспондент підрахував, що до кінця 2011 року кожен день перебування Януковича на посаді глави держави буде коштувати бюджету $ 170 тис. У сумі ці витрати складуть $ 124, 5 млн, причому $ 50 млн потрібно на додаткові потреби, яких не було у попередників Януковича, – оренду літака, вертольота, реконструкцію резиденцій, будівництво вертолітних майданчиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.