Новини України. 25 серпня. Україна далеко пішла від радянської спадщини, заявляє у своїй статті в The Wall Street Journal президент України Віктор Януковіч.

Янукович сподіається за 10 років бути в ЄС

“Я планую повести мою країну ще далі. Моя мета – направити Україну на шлях її перетворення на гордого члена ЄС“, – пише він.

Майбутнє України – в Європі, заявляє президент в статті.

“Наш історичний зв’язок з Росією залишиться дуже важливим, але ключ до процвітання нашого народу і розвитку наших природних і людських ресурсів – у  глибшій  і розвиненішій  інтеграції в Європу і Захід“.

На думку Януковича, в України є колосальний потенціал для участі в європейській економіці: утворена робоча сила, цінний науково-технічний фундамент.

“Ми також служимо мостом, сполучуючим ринки Європи, Росії та Азії“, – додає він.

Цінує Україна і інновації, освоює родовища в сланцевих покладах і в морі.

“Наші міцні економічні зв’язки з ЄС тільки зміцніють після того, як у поточному році ми укладемо” Угоду про асоціацію “, яка є трампліном до вступу в ЄС в майбутньому”, – говориться в статті.

Крім того, партнерство України із Заходом “включає в себе загальну культуру цінностей і відданість демократії, правам людини і світу на міжнародній арені”, пише Янукович.

Україна також повинна “сфокусуватися на покращенні відносин з нашими російськими сусідами”, зазначає він.

“Надто довго енергетична безпека України страждала від непередбачуваних дипломатичних відносин з Росією. Пора перевернути сторінку і звернути свій погляд на майбутнє, поставити світ у регiонi вище минулих помилок”, – закликає президент України.

Але не все йде гладко. Заради отримання підтримки МВФ довелося здійснити жорсткі економічні заходи. Пенсійна та інші реформи “нарешті починають структурувати українську економіку відповідно до стандартів ЄС“, пише президент.

Складним завданням залишається “заміщення реліктів радянської корупції транспарентність у всіх сферах”, зазначає Янукович.

Україна потребує Європи. Настільки ж важливо, що Європа не може дозволити собі кинути Україну“, – вважає Янукович.

Він висловлює сподівання, що “в найближчі 10 років незалежності Україна возз’єднається зі своєю європейської сім’єю”.

“Цій меті ми не можемо домогтися поодинці і закликаємо наших європейських друзів підтримати наші зусилля”, – підсумовує Янукович.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.