Новини політики. 17 серпня. Президент України Віктор Янукович вніс як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України проект закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо закордонних українців”.

Янукович турбуться про закордонних українців

Як повідомила прес-служба Януковича, проектом закону передбачено на законодавчому рівні затвердити засади співпраці із закордонними українцями.

Законопроектом пропонується визначити, що закордонний українець, який перебуває в Україні на законних підставах, користується такими самими правами і свободами, а також несе такі самі обов’язки, як громадянин України, за винятками, встановленими Конституцією, законами України чи міжнародними договорами.

Закордонні українці зможуть працювати на підприємствах, в установах і організаціях або провадити іншу трудову діяльність на підставах і в порядку, встановлених для громадян України, та набуватимуть громадянство України за спрощеною процедурою.

Етнічні українці-випускники іноземних шкіл матимуть право на навчання в Україні за рахунок бюджету в межах квот, встановлених для навчання іноземців та осіб без громадянства.

Джерело gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.