Новини України. 25 серпня. Радник президента Дмитро Видрін порадив Януковичу змінити екс-прем’єру запобіжній захід, і взяти її на поруки.

Януковичу радять взяти на поруки Тимошенко

Політолог, радник президента Дмитро Видрін не виключив що Віктор Янукович може попросити суддю змінити екс-прем’єру запобіжній захід під свою відповідальність.

Принаймні, це він порадив президенту у своїй аналітичній записці. Зокрема, за словами Видріна, він написав президенту, що “вважає великою геополітичною помилкою взяття Тимошенко під варту”. Утім, на думку Видріна, Янукович ще може виправити ситуацію.

“Він може взяти Тимошенко на поруки. Він же людина. Так, у нього є низка спірних рис. Але серед них немає злорадства чи злоби”, – вважає політолог.

Говорячи про причини арешту Тимошенко, Видрін виключив особисті та внутрішньополітичні причини. На його думку, Тимошенко виявилася вбудованою у “велику геополітичну гру”.

“Зараз вирішується майбутнє Східного партнерства у Європі. А в України на зовнішньому політичному ринку є не тільки союзники, але й недоброзичники. Вирішується, куди підуть гроші: на Південне, чи на Східне партнерство. Думки у ЄС розділилися: багато країн вважають, що потрібно закривати Східне партнерство і гроші перекидати на Південне – албанці, серби, косовари, лівійські біженці і так далі. Так ось, я не хочу, аби винна чи невинна Тимошенко стала приводом припинення програми Східного партнерства для України“, – зазначив Видрін.

На його думку, якщо наші політики це зрозуміють, вони візьмуть Тимошенко на поруки і силою визволять з СІЗО.

За словами політолога, на місці Тимошенко могли опинитися і інші відомі у Європі українці.

“Розумієте, в Європі знають не так багато людей з України – Андрій Шевченко, Віталій Кличко, Юлія Тимошенко. Якби посадили Віталія Кличко, це також могло б стати приводом для припинення Східного партнерства. Але його ж нема за що. Хіба що за занадто сильний хук зліва”, – іронізує Видрін.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.