Новини світу. 3 серпня. Щоб переконати свого коханого брати участь у веденні домашнього господарства, жінкам потрібно докладати чимало зусиль. І це незважаючи на те, що в наші дні більшість з них працює нарівні з чоловіками, відзначають науковці.

Чоловік знає. що заслужив винагороду за допомогу

Згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії, багато жінок готові підкуповувати своїх чоловіків і бойфрендів, щоб змусити їх хоч трохи працювати по будинку.

“Повісь цю картину на стіну, і ти зможеш спокійно дивитися свій футбольний матч”, – заявляє середньостатистична британка своєму супутнику життя.

Найчастіше жінкам доводиться йти на подібні “маневри”, коли справа стосується таких традиційно чоловічих обов’язків, як фарбування або ремонт, прибивання картин або гачків для одягу, а також, коли необхідно зібрати нові або полагодити старі меблі.

Серед найпопулярніших “хабарів”, використовуваних жінками, щоб змусити виконати їх прохання, відзначають дозвіл купити собі дорогий подарунок, подивитися улюблене телешоу або сходити на вечірку з друзями

Згідно з опитуванням, 61% британців ніколи не користуються послугами найманих працівників, самостійно виконуючи роботу по дому. 38% чоловіків зізналися, що дуже часто погоджуються виконати роботу в обмін на певні хабарі з боку дружини.

Боротьба між статями – найдавніше явище, і представники обох статей досить хитрі, щоб отримувати з цього користь для себе. Крім того, чоловік, нагороджений за свої зусилля, знає, що заслужив нагороду, і отримує від неї ще більше задоволення, відзначили фахівці.

Newsmarket, zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.