Новини світу. 12 серпня. Молодий мігрант з Мексики, який працював на плантації в Луїзіані раптово захворів і помер. Медики встановили, що винуватцем загибелі юнака став кажан-вампір.

кажан-вампір
Кажан-вампір вкусив юнака

У США зафіксовано перший в історії випадок смерті людини від укусу вампіра.

Молодий мігрант з Мексики, який працював на плантації в Луїзіані раптово захворів і помер. Медики встановили, що винуватцем загибелі юнака став кажан-вампір.

Пацієнт ніколи не проходив вакцинацію проти сказу і захворів приблизно через два тижні після того, як його вкусив кажан.

Після роботи в полі, чоловік звернувся за медичною допомого. Він відчув втому, біль у плечі, оніміння в лівій руці і опущення віка лівого ока. Незабаром у нього розвинулася дихальна недостатність, а температура піднялася до +38,4 ° С.

Протягом наступних кількох днів пацієнт став все менше реагувати на зовнішні подразники, у нього сильно розширилися зіниці і почалася брадикардія на фоні гіпотермії.

Аналізи показали, що у нього почався енцефаліт, або пухлина мозку. Подальше сканування мозку показало невідновні порушення. Його родина вирішила забрати юнака з лікарні, незабаром після цього він помер.

Кровожерливі кажани-вампіри живуть у Центральній і Південній Америці на території від Техасу до Чилі. Ночами вони нападають на худобу – на рік від їх укусів гине кілька тисяч голів великої рогатої худоби.

Джерело MIGnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.