Новини світу. 30 серпня. Лівійські військові, вірні Муаммару Каддафі, змушували мирних жителів створювати «живий щит» і садили маленьких дітей на танки, щоб запобігти атакам НАТО, повідомила правозахисна організація Physicians for Human Rights.

Військові використовували дітей, щоби запобігти атакам НАТО

Це стало частиною інших «військових злочинів», виявлених правозахисниками в ході розслідування.

«Чотири очевидці повідомили, що війська Каддафі насильно затримали 107 мирних громадян і використовували їх як людський щит для захисту військової техніки від ударів НАТО на південь від Місрати», – повідомляє організація з посиланням на опитаних нею жителів.

«Один чоловік розповів Physicians for Human Rights, як солдати Каддафі змусили його посадити двох маленьких синів на військовий танк і погрожували родині:« Ти залишишся тут, і якщо НАТО нападе на нас, ти теж помреш», – передають слова людей правозахисники.

Крім того, за даними організації, вона одержала в розпорядження військові накази, в яких говорилося, що Каддафі закликав свої війська грабувати місцевих жителів, у результаті чого вони голодували, але не могли отримувати гуманітарну допомогу.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.