Новини технологій. 16 серпня. Сьогодні вийшла версія Firefox 6.0 з сервісами Яндекса. Новий браузер повідомляє про заражені сторінки, використовуючи антивірусну базу Яндекса.

Нова версія Firefox має антивірусну базу Яндекса

Тепер при спробі перейти на небезпечний сайт користувачі Firefox будуть бачити попередження Яндекса, що сторінка заражена.

В даний час в антивірусній базі Яндекса близько 3 мільйони заражених сторінок.

Для виявлення небезпечних сайтів Яндекс використовує дві розробки – технологію компанії Sophos і власний антивірусний комплекс, побудований на поведінковому підході.

Його суть в тому, що програма заходить на сторінку, імітуючи поведінку користувача, і аналізує, що відбувається в системі. Якщо без додаткових дій починає завантажуватися будь-яка програма, швидше за все, сторінка заражена. Перевага поведінкового підходу в тому, що він дозволяє знаходити ще не відомі віруси.

У результатах пошуку Яндекс попереджає користувачів про заражені сайти з травня 2009 року, з цього ж моменту веб-майстри можуть дізнаватися про зараження своїх сайтів на сервісі Яндекс.Веб-майстер.

Користувачі, які хотіли б отримувати попередження Яндекса не тільки на yandex.ru, а взагалі в мережі, тепер можуть встановити нову збірку Firefox. Її можна завантажити на сторінці fx.yandex.ru.

Джерело Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.