Новини технологій. 6 серпня. Компанія Skype оголосила про те, що її застосування Skype 2.1 для операційної системи Android тепер може реалізовувати відеодзвінок на більшій кількості смартфонів.

Skype для Android
Skype для Android буде на більшій кількості смартфонів

Точніше, 17 нових моделей на основі даної платформи тепер дозволяють спілкуватися по відеозв’язку через Skype в двосторонньому режимі.

У числі цих пристроїв – Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S, Verizon Samsung Droid Charge, Samsung Galaxy Tab, HTC Desire (2.2), Verizon HTC Thunderbolt, HTC Sensation, HTC EVO 4G, HTC EVO 3D, HTC Incredible S, HTC Desire HD, HTC Flyer, Verizon LG Revolution (2.2), Sony Ericsson Xperia PLAY, Sony Ericsson Xperia ray, Sony Ericsson Xperia mini pro і Acer A5.

При цьому, на пристроях з операційною системою Android 2.2 працювати в режимі відеотелефонії по Skype буде тільки вбудована камера на задній стороні, навіть якщо у них є фронтальна камера.

Включити відеозв’язок можна в настройках програми, зазначивши там відповідну опцію в меню. Оновлений додаток Skype 2.1.0.46 з підтримкою відеозв’язку для 17 нових смартфонів і планшетів вже безкоштовно доступне в Android Market.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.