Новини України. 15 серпня. Печерський суд Києва ухвалив рішення про залучення до матеріалів справи проти Юлії Тимошенко копії науково-правової експертизи Інституту держави і права ім.Корецкого щодо газових контрактів 2009 року між українським Нафтогазом та російським Газпром.

НАК Нафтогаз України

“Ми підтримуємо пропозицію прокуратури про те, що цей документ слід долучити до матеріалів справи”, – сказав захисник Тимошенко Микола Сірий при розгляді відповідного клопотання сторони звинувачення, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

При цьому захисник Юрій Сухов попросив, щоб свідок Володимир Нагребельний, заступник голови інституту, підтвердив справжність висновку.

Нагребельний зазначив, що вважає директиви прем’єра голові Нафтогазу Олегу Дубині на переговори з підписання газової угоди з Газпромом “способом реалізації повноважень прем’єр-міністра”.

“У законі неможливо прописати способи реалізації повноважень прем’єр-міністра. Оскільки немає законодавчого визначення поняття директив, а я пояснював це в Генпрокуратурі, директиви в даному випадку – це спосіб реалізації повноважень прем’єр-міністра щодо суб’єкта господарювання. У даному випадку – це НАК Нафтогаз України . За змістом я приймаю їх як доручення прем’єра керівнику господарюючого суб’єкта”, – заявив Нагребельний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.