Новини технологій. 4 серпня. Віртуальний калькулятор, що дозволяє визначити можливість облисіння чоловіків і приблизний термін цього процесу, запущений в інтернеті.

калькулятор від облисіння
Калькулятор підрахує, коли ви можете облисіти

Його ініціатором став фахівець з проблем випадіння волосся доктор Адольф Кленк за сприяння спеціалізованого науково-дослідного інституту Alpecin в Німеччині. Про це повідомляє британський телеканал Sky News.

Калькулятор ставить зацікавленим серію запитань і потім на основі їх відповідей видає свій прогноз. Можна також набратися хоробрості і завантажити свій фоторобот – вже без волосся.

Найбільш частою причиною випадіння волосся експерти називають спадкову генетичну зміну – так звану андрогенну алопецію. “Це – не хвороба і тому для цього процесу немає зцілювальни ззасобів”, – заявив офіційний представник інституту Рік Каттрідж.

Однак, за його словами, це можна спробувати запобігти. Негативний ефект на волосся має надлишок основного чоловічого гормону – тестостерону. Його вплив можливо збалансувати за допомогою кофеїну. Однак для того, щоб досягти подібного ефекту, необхідно випити дуже значну кількість кави, що здатна викликати інтоксикацію організму, попередив експерт.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.