Новини технологій. 4 серпня. Віртуальний калькулятор, що дозволяє визначити можливість облисіння чоловіків і приблизний термін цього процесу, запущений в інтернеті.

калькулятор від облисіння
Калькулятор підрахує, коли ви можете облисіти

Його ініціатором став фахівець з проблем випадіння волосся доктор Адольф Кленк за сприяння спеціалізованого науково-дослідного інституту Alpecin в Німеччині. Про це повідомляє британський телеканал Sky News.

Калькулятор ставить зацікавленим серію запитань і потім на основі їх відповідей видає свій прогноз. Можна також набратися хоробрості і завантажити свій фоторобот – вже без волосся.

Найбільш частою причиною випадіння волосся експерти називають спадкову генетичну зміну – так звану андрогенну алопецію. “Це – не хвороба і тому для цього процесу немає зцілювальни ззасобів”, – заявив офіційний представник інституту Рік Каттрідж.

Однак, за його словами, це можна спробувати запобігти. Негативний ефект на волосся має надлишок основного чоловічого гормону – тестостерону. Його вплив можливо збалансувати за допомогою кофеїну. Однак для того, щоб досягти подібного ефекту, необхідно випити дуже значну кількість кави, що здатна викликати інтоксикацію організму, попередив експерт.

NewsMarket