Новини України. 13 серпня. За словами голови асоціації овочівників Криму Григорія Ципляка, овочі, вирощені в Криму, неможливо реалізувати на його території.

Овочі вивозять з Криму, а потім завозять і продають дорожче

Як повідомив Ципляк в ході робочої наради в Сімферополі, в минулому році з цієї причини тисячі тонн кримських овочів виробникам довелося викинути.

«Регіонального замовлення немає, державного замовлення немає, міста мовчать, санаторно-курортний комплекс мовчить», – констатував він.

Глава асоціації додав, що торговельні мережі не хочуть укладати договори з кримськими виробниками і завозять імпортну продукцію.

«На нас виходять господарства Донецька, Макіївки, Кіровограда – з ними ми укладаємо договори, а наші міста всі мовчать. Вся вирощенапродукція  буде вивезена за межі Криму, а потім через деякий час її сюди ж завезуть і продадуть в два рази дорожче», – підкреслив він.

Як повідомлялося, за оцінкою міністерства аграрної політики і продовольства Криму, майже 90% реалізованої в Криму фруктово-овочевої продукції завозиться на півострів з інших країн, у тому числі з Туреччини, тоді як місцева продукція вивозиться в інші регіони України і до Росії.

Джерело Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.