Новини світу. 5 серпня. Відомий польський політик, колишній віце-прем’єр Анджей Леппер знайдений мертвим у власному офісі своєї партії “Самооборона” у Варшаві.

Анджей Леппер вчинив самогубство

Про це повідомляють польські ЗМІ з посиланням на поліцію.

За даними правоохоронних органів, Анджей Леппер повісився.

На місці події зараз працює поліція. Повішеного Леппера знайшов його родич, повідомляє польська преса. Скоріш за все, в понеділок розпочнеться слідство у цій справі.

Лепперу було 57 років. У нього залишилися дружина і троє дітей.

Анджей Леппер займав пост віце-прем’єра в уряді Ярослава Качинського в 2006-2007 роках. Також він був міністром сільського господарства.

За свою політичну кар’єру Леппер двічі обирався депутатом польського сейму і чотири рази балотувався на пост президента країни.

У 2006 році Леппера визнали винним у сексуальних домаганнях у стосунку до співробітниці апарату партії “Самооборона”, проте пізніше вердикт відмінили і відправили справу на новий розгляд.

Леппер став відомий в 1989 році, коли заснував профспілку працівників сільського господарства “Самооборона”, яка організувала декілька захоплень будівлі міністерства Сільського господарства Польщі і блокади доріг до урядових будівель.

У 2001 разом зі своєю партією “Самооборона”, заснованої в 1992 році на базі профспілки, потрапив до Сейму Польщі.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.