Новини світу. 19 серпня. Атмосфера відпустки налаштовує на романтичний лад, проте не слід забувати про наслідки, які можуть змусити гірко пошкодувати про своє легковажність.

Вчені просять не забувати про презерватив під час відпустки

Британські експерти закликають усіх, хто відправляється на курорт, бути пильними.

Згідно з даними британського опитування, більш ніж третина людей займаються сексом без презерватива з незнайомою людиною або новим коханим на відпочинку. Особливо часто нехтують захистом люди старшого віку, що не бояться завагітніти (16%).

Серед 26-30 річних незахищеним сексом “бавилися” лише 4%, а серед 22-25 річних – 6%. Алкоголь і недостатня доступність презервативів – ось основні причини, через які люди піддають себе небезпеці, відзначають вчені. Кожна восьма з опитаних жінок зізналася, що просто посоромилася попросити свого нового романтичного партнера використовувати презерватив.

“На канікулах люди стають більш велелюбними. Ми закликаємо всіх пам’ятати про те, що найбільш надійний засіб захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, це презервативи. Якщо у вас був секс без презерватива, вам необхідно здати аналізи, оскільки багато захворювань можуть проходити безсимптомно”, – підкреслюють дослідники.

Швидкоплинні курортні романи приваблюють 17% людей 51-55 років і 30% 22-25 річних хлопців та дівчат.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.