Новини світу. 16 серпня. Жешовський вбив свою дружину, двох дітей і тестя. Також його жертвою стала приятелька дружини та її п’ятирічна дочка.

Зараз убився знаходиться в лікарні під наглядом поліції

Різанину на британському острові Джерсі, в якій загинули шестеро людей, влаштував 30-річний батько польського сімейства. Про це 15 серпня повідомила газета The Daily Telegraph. За інформацією видання, ім’я чоловіка – Даміан Жешовський (Damian Rzeszowski).

Як раніше з’ясувала газета The Times, Жешовський вбив свою дружину, двох дітей і тестя. Також його жертвою стала приятелька дружини та її п’ятирічна дочка. Всі загиблі були поляками – 15 серпня це підтвердило посольство Польщі в Лондоні.

За інформацією The Times, причиною початку різанини послугувало те, що дружина Жешовського, щойно повернулася з Польщі, куди вона їздила з дітьми, заявила йому, що їхнє спільне життя закінчено. У липні Жешовський потрапив до лікарні після спроби самогубства: він прийняв велику дозу снодійного. Як розповів газеті на умовах анонімності один з приятелів Жешовського, це також було пов’язане з проблемами в сім’ї.

Злочин стався в неділю, 14 серпня, в столиці острова Джерсі Сент-Хеліер. П’ятеро жертв Даміана Жешовського загинули на місці події, в будинку Жешоського а шоста померла в лікарні. Після нападу Жешовський спробував покінчити з собою, але залишився живий. Зараз він перебуває в госпіталі під спостереженням поліції вже як підозрюваний у вбивстві.

Як пише The Times, останнє вбивство на острові Джерсі було скоєно у 2004 році.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.