Новини світу. 18 серпня. Одна з вулиць в містечку Сент-Ендрюс у Шотландії на цьому тижні потрапила в заголовки газет як місце проживання мільйонерів: дворівнева квартира в одному із скромних будинків виставлена ​​на продаж за £1 750 000 (майже за два мільйони євро).

Вигляд на гольфове поле коштує дуже дорого

В 1957 році апартаменти під номером 14A на вуличці The Links придбані за £5250 бабусею і дідусем теперішньої власниці. Сьогодні ця сума була б еквівалентна £99 000 (€115 846). Після смерті батьків, британські пенсіонери Дотті Кеннеді та її чоловік Колін стали власниками нечувано дорогої нерухомості.

Незважаючи на те, що в квартирі сімейства Кеннеді є всього три спальні, і немає навіть власного садка, покупець на неї знайдеться. Справа в тому, що з вікон кожного поверху відкривається прекрасний панорамний вид на знаменитий Old Course – місце проведення British Open – Відкритого Чемпіонату Великобританії з гольфу.

У 1957 році гольф ще не був настільки популярним у Великобританії, залишаючись прикметою істинно шотландського способу життя. Однак за останні півсотні років ставлення до цього виду спорту в усьому світі змінилося. Як наслідок, подорожчала і нерухомість в безпосередній близькості від “священного” для шанувальників гольфу газону, який засіяний травою ще в 18 столітті, а в якості ігрового поля використовувався і за кілька століть до того.

Торік один з будинків на вулиці Лінкс був проданий за 4 млн фунтів стерлінгів (€4 680 651) і став найдорожчим житловим об’єктом в Шотландії. Вартість одного квадратного фута в цьому будинку склала £1350 (€1580) – що можна порівняти з житлом преміум-класу в Лондоні або Монако. За ціною за квадратний метр, будинок сусідів Кеннеді навіть потрапив до списку найбільш дорогих об’єктів житлової нерухомості в світі.

Пройшовши всього декілька метрів, можна виявити розкішні апартаменти в історичній будівлі готелю Hamilton Grand, за ціною за £1,35 млн. При цьому з вікон багатьох квартир і особняків на вулиці Лінкс не завжди видно поле, проте завдяки своєму місцю розташування вони все одно дорого цінуються. З урахуванням того, що в 2016 році гольф офіційно увійде до складу Олімпійських ігор, вартість такого житла постійно зростає. Аналогічні тенденції можна спостерігати щодо зростання цін на житло, розташоване поблизу від футбольних полів.

Більша частина будинків на вулиці Лінкс побудована в середині 19 століття. Згодом багато з них неодноразово надбудовувалися, деякі “доросли” навіть до п’яти поверхів.

За матеріалами prian.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.