Новини України. 19 серпня. Юлія Тимошенко наполягає, що її медичне обстеження та аналіз крові має зробити саме її лікар.

Тимошенко хоче, щоб її обстежив лише її лікар

Про це повідомляє персональний сайт екс-прем’єр-міністра.

“Це лікар, який давно стежить за здоров’ям Юлії Володимирівни і якому вона довіряє. Зрозуміло, що він більш точно визначить діагноз, оскільки він в курсі історії її хвороб”, – повідомила прес-секретар Юлії Тимошенко Марина Сорока.

Прес-секретар лідера партії “Батьківщина” висловила обурення, що суд не допустив лікаря до Юлії Тимошенко.

“Хочу нагадати, що арешт Юлії Тимошенко був абсолютно незаконним, а після показів свідків всім стало зрозуміло, що справа банально розвалилася. І тепер безневинно ув’язнену людину ще й позбавляють права на медичне обстеження. Це неприпустимо”, – заявила Марина Сорока.

Вона підкреслила, що лікарів має обирати хвора людина, а не суддя Кірєєв та комісія Міністерства охорони здоров’я.

“Ми вже бачили, як влада безсоромно фальсифікувала кримінальну справу. Чи можемо ми бути впевненими, що тепер вони не фальсифікують результати аналізів та реальний стан здоров’я Юлії Тимошенко?”, – зазначила Марина Сорока.

“Ще раз підкреслюю позицію Юлії Тимошенко: провести обстеження та зробити необхідні аналізи має той лікар, який її лікував упродовж останніх років. Чому влада боїться цього, пояснити важко”, – зазначила прес-секретар Юлії Тимошенко.

Як відомо, зараз у засіданні Печерського районного суду оголошено перерву до понеділка для того, щоб провести медичний огляд Юлії Тимошенко.

Учора Юлії Тимошенко стало зле під час судового засідання. На прохання народних депутатів до Печерського районного суду прибув особистий лікар екс-прем’єра, але суддя заборонив йому побачення з підсудною і під час судового засідання, і після його завершення.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.