Новини України. 19 серпня. Сьогодні абсолютно нераціонально міняти міністра охорони здоров’я.

Бахтеєва вважає недоцільним звільнення Аніщенка

Таку думку висловила голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України від фракції ПР Тетяна Бахтеєва.

“На сьогодні абсолютно нераціонально і некоректно змінювати міністра Олександра Аніщенка в зв’язку з тим, що реформи вже розпочаті і для проведення будь-якої реформи необхідна підготовлена законодавча база, яку ми готували разом. Аніщенко має прекрасний досвід керівництва, розуміння галузі охорони здоров’я і він є одним з активних по реформуванню охорони здоров’я в контексті тих законопроектів, які вже сьогодні прийняті та підписані президентом. Я вважаю, що він на своєму місці. Звичайно, його розуміння сьогодні дуже важливе для нашої країни”, – наголосила співрозмовниця агентства.

Вона також висловила думку, що забезпечення населення України медикаментами залежить від своєчасного фінансування.

“Якщо там є якісь претензії, що стосуються того, що не закуплені вакцини, медикаменти, обладнання, то я думаю, що це абсолютно від нього не залежить. Це залежить від своєчасного фінансування, від контролю Кабінету міністрів і, звичайно, від самого прем`єра. Сам міністр нічого не може. Він не може сьогодні взяти і купити препарати для лікування хворих на гемофілію, як би йому цього не хотілося, чи іншому міністру на його місці. Для цього потрібен бюджет, своєчасне фінансування, проведено цілий ряд документальних робіт і, безперечно, вся ця робота проводиться і в стінах Кабінету Міністрів, а не лише в стінах Міністерства охорони здоров’я”, – додала вона.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров пригрозив міністру охорони здоров’я Олександру Аніщенку звільненням.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.