Новини світу. 12 серпня. В болотах центральної Ірландії, неподалік від міста Портлаоїс знайшли тіло, якому близько 2 тисяч років.

В Ірландії знайшли 2000-річне тіло

Вчені повідомляють, що скоріш за все, “стародавній труп” є наслідком жертвоприношення. Попередні дослідження знахідки встановили, що тіло належить молодій жінці, пише Irish Times.

В Національному музеї Ірландії розповіли, що знахідка є захоплюючою, оскільки це лише одне з кількох боліт в цій місцевості і зараз є потреба розвідувати не лише рештки, але й всю територію.

За словами керівника музею Неда Келлі, в Ірландії знайшли близько ста різних тіл у болотах, проте не всі добре збереглися, а в деяких місцях знайшли лише частини тіл.

“У цьому випадку у нас є дві добре збережені ноги, ймовірно, найкраще збережені частини тіла. Після попередньої експертизи, ми можемо сказати, що це болотяне тіло доісторичного періоду. Це, мабуть, був ритуал жертвоприношення”, – сказав він.

Тіло знайшов оператор дорожньої фрезерувальної машини, який працював на території. Роботи припинилися і працівники Національного музею країни приїхали на місце знахідки.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.