Новини світу. 11 серпня. В Естонії оштрафований житель Таллінна Юрій Суторін, який є автором блога jurilhaz, повідомляє ERR. Поліція визнала його тексти розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

Блогер може бути притягнутий до відповідальності

Розмір штрафу склав 100 євро. За повторне порушення такого роду, як відзначає видання, винуватець може бути притягнутий до відповідальності.

Раніше він вів блог jurialhazz (з двома z), що розміщувався на російськомовній службі LJ.Rossia.org. У лютому 2011 року, як повідомлялося, цей журнал був заморожений, а замість нього був створений блог jurilhaz.

До якого конкретно періоду (і яким конкретно повідомленнями) відносяться претензії поліції, неясно.

ERR, повідомляючи про штраф, наводить як приклад торішній коментар блогера, зроблений у зв’язку з щорічним зльотом ветеранів естонської дивізії СС в Сінмяе. Jurialhazz тоді залишив пост, в якому нагадав про злочини пособників нацистів, зазначивши, що на них сьогодні “рівняється естонська молодь”.

Він також відповів одному з коментаторів, який запропонував звернути увагу на “російських нацистів”. Блогер відповів, що “не має до них претензій”. Він також висловився з приводу “жидів і чорних” (цю тему запропонував його співрозмовник) і додав, що “існує лише одна цінність у світі – життя російської людини”.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.