Новини світу. 19 серпня. Британські медики, які приїхали за викликом до дитини, виявили, що йдеться про кота.

"Швидка допомога" приїхала до кота

В 6:45 10 серпня сімейна пара з міста Вер в графстві Хартфордшир подзвонила в службу невідкладної допомоги і схвильовано попросила “оживити п’ятирічного малюка”, у якого зупинилося серце. До подружжя негайно виїхала бригада швидкого реагування і швидка допомога, щоб надати допомогу дитині, яка вмирала.

Однак, приїхавши за викликом, фельдшери побачили чоловіка з дружиною, які обняли п’ятирічного кота, який невдовзі помер.

Як розповів виданню один з членів бригади, виїзди до важкохворих дітей завжди здійснюються з максимальною швидкістю і пов’язані з найбільшою напруженістю для фельдшерів. Тому, виявивши замість дитини кота, співробітники “швидкої” були приголомшені.

“Я виїжджав на кілька дурних викликів, але такого ще не зустрічав. Не можу зрозуміти, чому вони не викликали ветеринара. Деякі люди вважають, що 999 (британська служба швидкої допомоги) займається всім чим завгодно”, – сказав співрозмовник The Daily Telegraph.

Він також повідомив, що власники кота живуть в країні недавно, через що, можливо, не змогли зорієнтуватися в ситуації.

За словами фельдшерів, мабуть, найбільше адреналіну в крові додає виїзд до важко хворої дитини. Служба 999 максимально скоро відповідає на телефонний дзвінок і автомобілі мчать на вкрай високій швидкості до потерпілих.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.