Новини світу. 7 серпня. Міністерство закордонних справ Білорусі стурбоване загибеллю польського політика напередодні парламентських виборів.

Анджей Леппер

Реакція білоруської сторони на звістку про смерть Анджея Леппера опублікована на сайті МЗС:

“Ми з глибоким сумом дізналися про смерть яскравого польського політика, лідера партії “Самооборона” Анджея Леппера. Висловлюємо свої щирі співчуття рідним і близьким покійного. У Польщі та за її межами Анджей Леппер був відомий як безкомпромісний захисник інтересів простих людей. За це він часто піддавався тиску і незаслуженим переслідуванням”, – вважають в Білорусі.

В МЗС країни заявляють, що загибель відомого і популярного політика напередодні парламентських виборів у Польщі викликає  заклопотаність. Ця ситуація посилюється тим фактом, що це не перша смерть в керівництві партії в поточному році.

“Ми закликаємо польську владу провести об’єктивне і всебічне розслідування трагедії. Ми рекомендуємо польській стороні запросити незалежних міжнародних експертів, які допоможуть виключити будь-які сумніви в об’єктивності висновків слідства”, – повідомляє МЗС Білорусі.

Нагадаємо, відомого польського політика, колишнього віце-прем’єра Анджея Леппера знайшли мертвим у власному офісі своєї партії “Самооборона” у Варшаві. Леппер повісився.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.