Новини світу. 19 серпня. Невідомі зловмисники вже четверту ніч поспіль підпалюють автомобілі в столиці Німеччини. Поліції поки не вдається затримати винних.

В Берліні палять машини

У ніч на п’ятницю, 19 серпня, згідно з повідомленнями поліції, в різних кварталах Берліна підпалили 11 машин. Ще сім автомобілів постраждали від вогню, який перейшов на них з інших машин. Два підпалу успіхом не увінчалися.

Попередньою вночі від вогню постраждали 15 автомобілів. Усього за останні чотири дні злочинці спалили або пошкодили 67 машин.

Мотиви паліїв невідомі. Деякі експерти вважають, що хулігани керуються політичними міркуваннями, тоді як інші вбачають у їх діях соціальний протест.

Висловлюється й думка про те, що розпочато свого роду змагання між зловмисниками і поліцією, або “проба сил”. Напередодні стурбованість серією підпалів висловила канцлер ФРН Ангела Меркель.

Нагадаємо також, що 14 серпня в Берліні спрацював вибуховий пристрій. Чоловік, який прогулювався в парку виявив підозрілий целофановий пакет біля лавки. Вибух прогримів в той момент, коли чоловік підняв сумку. Постраждалий був госпіталізований.

Відповідальність за теракт ніхто на себе поки не узяв.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.