Новини України. 5 серпня. Луганська область. Аварія на шахті “Краснокутська” сталася через поганий провітрювання низького рівня дисципліни.

Бойко розслідує, чому шахти в Україні вибухають

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

За попередніми даними, випадок стався через неправильно прийняте інженерне рішення, що спричинило нестійку схему провітрювання, а також через низьку трудову дисципліну на шахті, йдеться в повідомленні.

Міністр Юрій Бойко усунув від виконання обов’язків директора шахти до прийняття рішення комісією, яка розслідує причини аварії. Також з роботи звільнено заступника головного інженера з техніки безпеки.

На даний момент триває робота комісії, на шахті присутні перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Попович, керівник Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва.

4 серпня 2011 року об 11.10 на шахті “Краснокутська” ДП “Донбасантрацит” в Луганській області стався спалах метану, що спричинив опіки і травмування людей, які під час аварії перебували в шахті. Один гірник загинув.

Нагадаємо, нещодавно працівник шахти “Суходільська-Східна” на Луганщині розповів про погані умови роботи в шахтах. За його словами, керівництво заставляє гірників йти в шахту, коли рівень метану в повітрі перевищує в кілька разів допустиму норму.

Новини від Newsmarket: Шахтар розповів правду про аварії на шахтах

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.