Новини світу. 27 серпня. Ураган “Айрін”, що наближається до східного узбережжя США, послабшав до 1 категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона. Тепер швидкість вітру не перевищує 40 метрів в секунду.

Знімок NASA, що показує наближення урагану

Через ураган була проведена найбільша в історії Нью-Йорка евакуація – свої житла рекомендовано покинути майже 250 тисячам жителів низинних районів міста. Крім того, розпорядження про евакуацію торкнуться мільйона жителів штату Нью Джерсі, 315 тисяч жителів Меріленда, 300 тисяч жителів Північної Кароліни і 100 тисяч американців зі штату Делавер.

Через наближення “Айрін” режим надзвичайної ситуації введено в п’яти штатах: Вірджинія, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Меріленд і на сході Північної Кароліни.

Наближення урагану “Айрін” практично паралізувало авіасполучення на сході США. За відомостями USA Today, авіакомпанії скасували понад 6 тисяч рейсів, кілька десятків аеропортів, включаючи міжнародні, були закриті або готуються до закриття.

Згідно з прогнозами, “Айрін” обрушиться на східне узбережжя США 28 серпня, проте сильний вітер і зливи очікуються вже в суботу, 27 числа. Агентство Associated Press уточнює, що, за оцінками компанії Pielke і страховики ICAT, збиток від стихійного лиха може досягти 4,7 мільярда доларів.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.