Новини України. 12 серпня. Партія регіонів у Львові “наїхала” на керівництво місцевого відділу освіти.

Андрій Мочарський

Депутат Львівської міської ради від Партії регіонів Андрій Мочарський заявляє, що начальник управління освіти Львівської міської ради Володимир Огура запрошує на розмови директорів шкіл і розмовляє з ними, поклавши на стіл пістолет.

Про це він заявив сьогодні під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради у межах обговорення питання “Про затвердження Положення про управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та його структури”, пише Zaxid.net.

Регіонал звернувся до міського голови із запитанням, “де знайшли такого гіперосвітянина”, маючи на увазі Володимира Огуру.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий пояснив, що згідно з чинним законодавством, Огуру обрано на цю посаду шляхом конкурсу.

“Яка мета ліквідації районних відділів освіти?”, – звернувся Мочарський до Огури.

Своєю чергою освітянин зауважив, що відповідну ухвалу приймали саме депутати Львівської міської ради.

Володимир Огура також заявив Мочарському: “Я хотів би бачити людину, яка це бачила (пістолет – ред.)… Я навіть не дозволяю собі підвищувати голос”.

Своєю чергою Мочарський зазначив: “В жодній області не зроблено з освітою те, що зроблено тут… Я вас знаю ще з 90-х років. Ви мене пам’ятаєте?”.

Нагадаємо, 14 липня на засіданні сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни в структуру управління освіти Львівської міської ради. Прийнято ухвалу, згідно з якою з 1 жовтня районні відділи освіти припиняють роботу шляхом ліквідації.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.