Новини України. 2 серпня. Державна адміністрація залізничного транспорту України готується до введення послуги безпровідного зв’язку у вітчизняних пасажирських поїздах на базі технології WiMAX.

"Укрзалізниця" впроваджує Wi-Fi в потягах

Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, передає прес-служба підприємства.

За словами Козака, вперше бездротовий зв’язок попробують на швидкісній ділянці за маршрутом Львів-Київ-Харків-Донецьк, який інтенсивними темпами готується залізничниками до введення швидкісного руху. Між містами, що прийматимуть матчі футбольного чемпіонату Євро-2012 у наступному році будуть запущені нові сучасні електропоїзди денного сполучення, закуплені у південнокорейського виробника Hyundai.

Керівник Укрзалізниці повідомив, що роботи із забезпечення ділянки зв’язком технології WiMAX вже ведуться. Укрзалізниця розраховує на використання WiMAX і для своїх технологічних потреб — бездротової системи спілкування різних підприємств, що входять до складу УЗ. Нині “Укрзалізниця” шукає партнерів серед комунікаційних компаній, готових реалізувати проект із забезпечення бездротовим зв’язком пасажирських поїздів на всіх діючих в Україні напрямках.

“Сьогодні ми розглядаємо ті пропозиції, які нам дають кращі компанії України та Європи. І, звичайно, краща пропозиція буде впроваджена у життя. Ми будемо використовувати WiMAX для передачі через Wi-Fi послуги Інтернет-зв’язку, телебачення, мобільного зв’язку. Я хочу запевнити наших пасажирів, в тому, що ця робота буде виконана вчасно і всі якісні послуги, яких потребує сьогодення — все це буде впроваджено на українських залізницях”, — зазначив Володимир Козак.

ВІДЕО (російська мова)

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.