Новини України. 25 серпня. Мінімальна допомога на дитину в Україні в 2011 менше, ніж в інших країнах СНД.

В Україні допомога на дитину найменша в СНД

Її розмір залежить від суми сукупного сімейного доходу. Він визначається як різниця між прожитковим мінімумом на працездатного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

До 1 жовтня 2011 року розмір щомісячних виплат на дитину може становити від 130 (мінімальна допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років) до 832 гривень (максимальна допомога, обмежена сумою прожиткового мінімуму для дітей до шести років).

Як свідчать результати опитування Mojazarplata.com.ua, 57,11% українських мам витрачають допомогу на дитину до трьох років менше, ніж за один тиждень. На місяць дитячої допомоги в Україні в 2011 році вистачає всього 5,39% мам.

У доларовому еквіваленті допомога складає від $ 16,1 до $ 103,1. В залежності від сукупного доходу сім’ї, вона може виявитися як найвищою, так і найнижчою на тлі посібників в інших країнах СНД.

Так, наприклад, у Білорусі розмір дитячої допомоги не залежить від доходів матері і становить $ 88,8. В Азербайджані щомісячна допомога на дітей також є фіксованою: на дітей до 1,5 років вона складає $ 25,4, а після досягнення дитиною півторарічного віку зменшується вдвічі.

У Казахстані та Росії розмір дитячої допомоги залежить від доходу мами. Безробітні жінки в Казахстані отримують допомогу від $ 56,1.

У Росії для працюючих жінок розмір допомоги розраховується виходячи із середнього заробітку за останні два роки, але не може бути менше $ 79,4.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.