Новини спорту. 25 серпня. Українські біатлоністки Валя і Віта Семеренко, а також Олена Підгрушна, через допінговий скандал вже два місяці не отримують президентської стипендію.

Віта Семеренко

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

«На даний момент стипендію ми не отримуємо, і дуже хочеться вірити в те, що це дійсно якась помилка, яку виправлять. Коли спочатку ми з сестрою і Оленою дізналися про сформовану ситуацію, ми, м’яко кажучи, були шоковані. Ми відразу ж звернулися за роз’ясненнями до старшого тренера, і він сказав, що питання вирішується. Але як бачите, вирішується воно вже 2 місяці і поки безрезультатно. Хочеться сподіватися, що стипендію нам таки платитимуть, – сказала спортсменка. – Як нам пояснили тренери, то на стипендію нас подавали в списку за медалі чемпіонату світу. Але, на жаль, у нас відбулася дуже неприємна ситуація, про яку ви знаєте, а наказом на отримання стипендії за золоту медаль в естафеті на Чемпіонаті Європи нас не підстрахували».

Нагадаємо, Україна втратила медалей в естафеті на чемпіонаті світу через дискваліфікації Оксани Хвостенко. У той же час, сестри Семеренко і Підгрушна мають право на президентську стипендію, так як вони виграли естафету на чемпіонаті Європи.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.