Новини України. 22 серпня. Українська команда Na’Vi виграла світовий турнір у грі Dota 2, який відбувся в Кельні. Українці відвезуть із собою на Батьківщину 1 мільйон доларів.

Na'Vi привезуть в Україну $1 мільйон

Саме таку суму пообіцяла виплатити Valve Corporation переможцю міжнародного чемпіонату.

У фіналі Na’Vi зустрілася з китайською командою EHOME і виграла три з чотирьох ігор. Нагадаємо, інший склад Na’Vi в дисципліні Counter-Strike також є чемпіонами світу.

Третє місце посіла Scythe.SG, команда з Сінгапуру. На четвертому виявилися MYM з Данії. П’яте місце посіла команда з Росії – M5.

Турнір з DotA 2 проходить з 17 по 21 серпня на ігровій виставці Gamescom в Кельні. Всього в змаганні брали участь 16 команд. Трансляції матчів велися на офіційному сайті чемпіонату на чотирьох мовах – китайською, англійською, російською та німецькою.

Dota 2 – комп’ютерна багатокористувацька командна гра жанру стратегія з елементами комп’ютерної рольової гри, продовження відомої карти DotA для гри Warcraft III. У грі беруть участь дві команди по п’ять осіб. Одна команда грає за світлу сторону (англ. The Radiant), інша – за темну (англ. The Dire). Кожен гравець керує одним юнітом, який називається героєм. Герой може отримувати досвід для підвищення свого рівня, заробляти золото, купувати і збирати предмети, які посилюють його або дають перевагу. Кожен гравець постійно отримує невелику кількість золота від своєї бази, а також заробляє невеликі порції золота за вбивство ворожих істот і великі – за вбивство героїв. Команди розходяться по лініях, на яких відбувається боротьба з ворожими героями і хвилями кріп (англ. creeps) під управлінням ком’ютера, які регулярно з’являються на базах команд. Мета гри – знищити головну будівлю на ворожій базі.

За матеріалами dumskaya.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.