Новини України. 20 серпня. Європейський Союз має намір, як і раніше підтримувати реформаторські зусилля уряду України та її громадян.

Україна, ЄС
Україні обіцяють амбіційну угоду про асоціацію

Успіхи в політиці та економіці країни, досягнуті за 20 років незалежності, будуть зафіксовані в новій амбіційній Угоді про асоціацію, яка передбачає поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі.

Про це повідомив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, пише ДТ За словами Баррозу, в Угоді «будуть модернізовані відповідно до сучасних вимог між Україною і ЄС контрактні відносини».

Зі свого боку Євросоюз просить Україну «підтвердити прихильність основним цінностям, яких зобов’язані дотримуватися усі держави-члени ЄС», — дотримання прав людини, демократія та основні свободи, верховенство права і свобода слова.

Ще один з можливих шляхів до розвитку і зміцненню відносин України та ЄС лежить через розширення контактів між простими людьми, зазначає Баррозу. Він висловив упевненість, що сторонам вдасться досягти введення безвізового режиму.

«Я глибоко впевнений у тому, що можливості для відвідання українськими громадянами країн Євросоюзу розширяться ще більше після успішної реалізації Плану дій з лібералізації візового режиму, над яким ми сьогодні разом працюємо», — відзначає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.