Новини України. 12 серпня. Експорт IT-послуг складає 1 млрд дол., але ця сума може бути значно більшою.

Микола Азаров
Азаров написав про перспективи ІТ-галузі

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем’єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання одного з користувачів стосовно того, коли будуть розвивати ІТ-індустрію в Україні.

“Якраз сьогодні ми обговорювали цю тему на спеціальній нараді. ІТ-спеціалісти говорять про те, що на відміну від інших сфер, основні витрати – це фонд оплати праці.

Щоб підвищити привабливість ІТ-бізнесу є сенс знизити на рахунки на ФОП. Я дав відповідне доручення Сергію Тігіпко та Мінфіну, щоб проаналізували і показали розрахунки за цією схемою”, – написав прем’єр.

М.Азаров також наголосив на тому, що експорт ІТ-послуг складає 1 млрд дол., але може бути значно більше. Азаров також залишив читачам свою електрону пошту для пропозицій з цього питання.

ІТ-індустрія є двигуном глобального економічного росту і надає ряд ключових переваг: завдяки більш високим темпам росту у порівнянні з традиційними галузями економіки ІТ-індустрія може забезпечити більш значні переваги: створення нових робочих місць, збільшення податкових надходжень і розвиток економіки.

Чим швидший цей ріст, тим більші економічні переваги він приносить. Однією з основних рушійних сил прискорення розвитку ІТ-індустрії є галузь програмного забезпечення.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.